Etapa Bušínov - Moravská Třebová - cyklistika - BT2000


         Mapa č. 14
Sraz:
úterý 25.5.2021 16:00 v místě startu, přijďte včas, na nikoho se nečeká
Start:
Stadion Slovanu na ul. Nádražní
Cíl:
Moravská Třebová - Stadion Slovanu
Profil:
Profil neznámý
Doporučení:
silniční,trekking,cross,mtb, cyklistickou přilbu, lepící soupravu a potřebné cyklistické nářadí
Hodnoty:
Délka:
51 km
Čas:
2:41 hod.
Rychlost:
19.01 km/h
Účast:
18 bikerů
(Vladimír Dokoupil, Tomáš Sedláček, Petr Štěpánek, Josef Doležel, Jan Vojta, Jiří Kadidlo, Dušan Mikšánek, Josef Ondra, Michal Rotter, Petr Jansa, Adam Kadidlo, Oldřich Plch, Milan Koutný, Dominik Müller, Michal Růžička, Ota Svozil, Denis Zezula, Tomáš Zezula)
Itinerář:
Neznámo kam

Komentáře k etapě
Tomáš Sedláček
Tomix

Ahoj všem. Na této etapě mi docela vymrzl mozek a nohy, tak si nejsem jist, koho jsem zapomněl zapsat do účasti. Tak se mi kdyžtak připomeňte nebo nahlašte svého chybějícího spolujezdce.
Jinak jste mohli poznat z mého příspěvku, že nebylo zrovna ideálně. Za Crhovem mírné mrholení, v Zábřehu lepší, před Bozéňovem 1 km před hospodou chcanec, takže skoro durch, až jsem chtěl potupně volat odvoz, ale tradičně tam není signál, tož jsem musel dojet. Na stadionu poslední stateční byli na odjezdu, tož jsem rád jel dom do tepla bez Standova osvěžení :)

26.05.2021, 07:58 2021

Vladimír Dokoupil
VD

Prezidentská kolona absolvovala pěknou vyjížďku a ten, kdo je trochu "zocelenej" ani nemrzl. Párkrát jsme museli "počkat na Dášu" - zabrat nám dalo hlavně stoupání na Kančí vrch nad Hynčinou, a to nakonec způsobilo, že nás na Jahodnici zastihla docela silná přeháňka. Alespoň se nám po zbytek etapy neprášilo od kol. Na druhou stranu nutno říct, že veškeré oblečení po dojezdu domů putovalo do pračky a já do sprchy. A Dušanovi díky za veselý tácek, pevné zdraví a hodně krásných kilometrů v našem pelotonu.

26.05.2021, 17:57 2021

Zde napiš svůj příspěvek
Login: Nápověda pro bikery BT2000 *
Heslo: Nápověda pro bikery BT2000 *
Jméno: *
E-mail:
Text příspěvku: *
jsou povoleny tagy:
<b>pro tučný text</b>
<i>pro italiku</i>,
můžete psát i odkazy ve tvaru:
www.neco.cz nebo
http://neco.neco.cz
* - povinný údaj
* - login a heslo zadávej, jen pokud jsi se zúčastnil této etapy a chceš za příspěvek získat bod do soutěže o trikot (pokud budete přihlášen, není potřeba zadávat login a heslo)