Etapa Rosnička - Moravská Třebová - cyklistika - BT2000


         Mapa č. 14
Sraz:
úterý 1.6.2021 16:00 v místě startu, přijďte včas, na nikoho se nečeká
Start:
Stadion Slovanu na ul. Nádražní
Cíl:
Moravská Třebová - Stadion Slovanu
Profil:
Profil neznámý
Doporučení:
silniční,trekking,cross,mtb, cyklistickou přilbu, lepící soupravu a potřebné cyklistické nářadí
Hodnoty:
Délka:
64 km
Čas:
3:00 hod.
Rychlost:
21.33 km/h
Účast:
24 bikerů
(Vladimír Dokoupil, Tomáš Sedláček, Jana Sedláčková, Miloš Mička, Petr Štěpánek, Věra Moravcová, Josef Steklý, Vítězslav Němčík, Jan Vojta, Jiří Kadidlo, Dušan Mikšánek, Josef Ondra, Michal Rotter, Marie Rotterová, Karel Krejčíř, Pavel Škadra, Peter Krajči, Matěj Krajči, Lucie Krajčiová, Oldřich Plch, Milan Koutný, Jiří Langr, Kateřina Roche, Ota Svozil)
Itinerář:
Neznámo kam

Komentáře k etapě
 
Žanek

Krásná etapa v okolí Svitav a Javorníku s Peterovým nedobrovolným opuštěním kola a odjezdu domů s pořádnou osmou.
Díky pane prezidente
Záznam trasy https://mapy.cz/s/jubufalafe

02.06.2021, 07:11 2021

Vladimír Dokoupil
Qěták

Slovy klasika by se dalo říct: "Pořád se něco děje." Ono neskončilo u potížích Petera... Víťa při sjezdu ze Strážného vrchu píchnul a neměl duši na výměnu. Ještěže byl na blízku "strážný anděl" Michal a dojel pro něj autem. Jo, a v lesích okolo Rosňi to bylo fakt krásný.

02.06.2021, 08:40 2021

 
ViN

žanek to načal a prezident pokračoval, takže mi nezbývá než to dokončit. Opravdu pohodová etapa s nádherným počasím, by to byla, kdyby...
...tatranský horal Peťa nepodcenil zvlněný terén svitavské pahorkatiny, kterou chtěl zdolat na horském kole vhodném pro borce o 10let mladší a o 20kg lehčí.
...o chvíli později jsem se kochal krásami okolní krajiny a trefil pedálem kořen a k velkému údivu Věrky a Pepy jsem se ocitl ve zlomku sekundy na druhé straně cesty, kterou jsem jel.
...no a korunu tomu dal defekt při sjezdu k rezavé vodě a zde bych chtěl poděkovat panu prezidentovi za zajištění odvozu, Milanovi za nabízenou technickou pomoc a všem ostatním za morální podporu a v neposlední řadě Michalovi za odvoz domů,všichni byli super. Jen já jsem byl ten debil co jede na vyjížďku bez nářadí, pumpy, lepení a navíc s kolem, které má jedno kolo 29" a druhé 27" , což je rozměr na kterém nikdo nejezdí a navíc jsem netušil, jak to kolo vlastně sundat, protože nemá rychloupínák. Kdo mohl ale vědět, že ta stařecká demence pude tak rychle...
Jinak v úterý zdar a v plné zbroji.

02.06.2021, 10:22 2021

 
Syn Tatranského medi

Jediný z rodiny aneb poprvé na Rosničce. Asi tak bych shrnul svoji včerejší etapu, kdy jsem poprvé dojel krásnou cestou až k rybníku Rosnička, navíc jako jediný z rodiny Tatranského médi :-)

02.06.2021, 11:43 2021

 
Peter

Ahoj,
jak už bylo uvedeno výše, musel jsem prezidentskou kolonu opustit po karambolu po špatném vyhodnocení situace ;0)
A tak jsem se loudal zpět podprůměrnou rychlostí-neveřili by jste, jak je dlouhý sjezd od Tety rychlostí cca 15-20 km/h... ;0)
Děkuji všem za morální podporu a příští úterý se těším na další svezení do oblíbené destinace.

03.06.2021, 07:01 2021

Zde napiš svůj příspěvek
Login: Nápověda pro bikery BT2000 *
Heslo: Nápověda pro bikery BT2000 *
Jméno: *
E-mail:
Text příspěvku: *
jsou povoleny tagy:
<b>pro tučný text</b>
<i>pro italiku</i>,
můžete psát i odkazy ve tvaru:
www.neco.cz nebo
http://neco.neco.cz
* - povinný údaj
* - login a heslo zadávej, jen pokud jsi se zúčastnil této etapy a chceš za příspěvek získat bod do soutěže o trikot (pokud budete přihlášen, není potřeba zadávat login a heslo)