Diskusní forum - Moravská Třebová - cyklistika - BT2000


Diskusní fórum s BT2000
Nové téma    |   Úvodní strana    |   Zobrazit jednotlivě
Náměty na etapy
Autor: VladimírDatum: 18.04.2007, 10:43
VladimírKdo má námět na zajímavou etapu, nechť ho tady uvede a při plánování dalších bude jeho námět případně zohledněn.
Odpovědět

  
Re: Náměty na etapy
Autor: Vladimír DokoupilDatum: 21.06.2007, 16:22
Vladimír DokoupilProtože nikdo (kromě Víti), nikdo nepřišel s návrhem na konkrétní etapu (ale ten zas nebyl vůbec konkrétní), tak se asi zase bude jezdit celý červenec podle mně. Nemusí se v námětu objevit návrh na zcela novou etapu (vzhledem k tomu, že BT2000 již působí sedmým rokem je to dost obtížné), ale stačí napsat datum a cíl kam bychom si mohli vyjet - např. 3.7.2007 do Březové, protože na náměstí točí dobré pivo. Děkuji za spolupráci. S pozdravem šlapej dál VD.
Odpovědět

  
Re: Náměty na etapy
Autor: ViťaDatum: 30.05.2007, 11:50
ViťaCo se týče námětů na etapy,myslím, že by nebylo tak špatné to trošku oživit.Jezdí nás dost na etapy a každý má jinou představu. Navrhoval bych, takovou soutěž, ať si každý připraví svou etapu podle svých představ a druhý den by se vždycky ohodnotila projetá etapa na netu body 1-10 od všech účastníků a na podzim bych to vyhodnotil. Myslím že by to mohlo být docela zajímavé. Bodoval bych nápaditost, obtížnost, apod.
Odpovědět

    
Re: Re: Náměty na etapy
Autor: VladimírDatum: 07.06.2007, 14:07
no imagePokud má každý jinou představu o cyklistice, tak nemusí jezdit v rámci BT2000, ale "indivindy". Já si myslím, že je dobré mít vždy plán etap hotov na celý měsíc dopředu, aby si každý mohl svoje etapy sladit s etapami BT2000. A pokud jde někomu o to, aby byl uveden jako autor etapy, tak v tom vůbec nevidím problém. Jinak subjektivní bodování podle "nějakých" kritérií já osobně odmítám. A není to proto, že se musí jezdit podle mně.
Pište sem včas náměty, kde uvedete datum, cíl, hrubý itinerář etapy a případně ještě důvod a etapa bude zaplánována.
Odpovědět

    
Re: Re: Náměty na etapy
Autor: KašíkDatum: 30.05.2007, 12:00
KašíkTen Víťův nápad je docela zajímavej a určitě by stálo zvážit jej (že by tu ten včerejší let prospěl( :o))))) Já osobně jsem pro.
Odpovědět